Merhaba Dünya!

hello world in C by Pcbots

Merhaba, ben Batuhan Tozun. Web tasarımı ve programlama ile uğraşıyorum. Ayrıca teknoloji ve mobil dünyayı da yakından takip ediyorum. Benimle ilgili daha fazla bilgiye Hakkımda sayfamı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Uzun zamandır öğrendiklerimi paylaşmak, internet ortamında bir birikim yaratmak için blog açmayı düşünüyordum. Gerek derslerimden gerekse üşengeçliğimden dolayı sürekli erteledim bu işi. Ve nihayet amacıma ulaştım ve ilk yazımı yayınlıyorum. İlk blog yazım bir yazılımcı için klasiktir ki “Hello World!” diğer bir deyişle Merhaba Dünya!. Bu yazımla blog dünyasına Merhaba! diyorum.

Merak ettiğim, ilgi duyduğum, bazılarının bildiği fakat yazmaya vakit bulamadığı konularda yazacağım. İçerik daha çok web geliştirme üstüne kısa ipuçları, dersler vs. şeklinde olacak. E tabi arada hayata dair şeylere de yer vereceğim :)

Eğer ilginizi çekerse buyurun. İster sadece okuyun, ister yorum yazın, ister e-posta gönderin. Başka bir ekranın başından bu yazıya bakıp ilginizi çeken bir şeyler görüyorsanız varlığınızı belli edin!

Güzel günler diliyorum :)

2 comments

  1. DJ SINCE   •  

    Hayırlı olsun batu efet bencede çok geç kalınmış ve üşengeç olduğun için bilgi ve birikimini aktaramadın ama herşeyin bir başlangıcı olduğu gibi bu olayda bu güne kalmış bundan sonra önüne bakıp güzel şeyler yapacağına inanıyorum başarılar dilerim Herşey istediğin gibi olsun kardeşim

  2. Gökalp   •  

    Hayırlı olsun kanka

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir