Hakkımda

blog-resim-2

 

Merhaba arkadaşlar!

1994 İstanbul doğumluyum. İstanbul / Kadıköy’de ikamet ediyorum. İlköğretimimi Kadıköy İhsan Sungu İlköğretim Okulun’da tamamladım. İlköğretim yıllarında halen evimde olan ilk bilgisayarımı aldım. Daha o zamanlarda gerek bilgisayara gerekse oyunlara olan ilgim artmaya başladı.

Daha sonra Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi’ni kazandım ve burada “Web” dünyasını keşfettim. 2. sınıftan itibaren kendimi Web Tasarımı ve Programalama alanında geliştirmeye başladım.

Lisans eğitimime Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu – Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünde kendimi web teknolojilerinde geliştirerek devam ediyorum.

Hali hazırda ASP.NET, JS, HTML ve CSS gibi teknolojilerde kendimi geliştirip ve Bootstrap, Jquery ve MVC yapısı gibi yenilikleri yakından takip ediyorum.  Girişimcilik ve inovasyon ile yakından ilgileniyor, geleceğin bu iki anahtar sözcük ile şekilleneceğine inanıyorum.

Blogum vasıtasıyla gerek bu teknolojiler hakkında, gerek mobil dünyadan gerekse günlük hayattan tecrübelerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Bana aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.!

facebook-b twitter-b instagram-b linkedin-b googep-b